Vše pro Vás

Naše obchodní nabídky

Koncentrovaný čistič na podlahy
Přípravek určený pro všechny typy pevných podlah včetně linolea, vinylu, PVC, laminátu, korku, umělého kamene, keramických materiálů, dřeva a dalších. Odstraňuje širokou škálu nečistot, nezanechává šmouhy a povrchu dodává lesk. Pro jeho koncentraci a velmi potlačenou pěnivost je vhodný zvláště k profesionálnímu úklidu a nakládání se silně znečištěnými povrchy. Prostředek je vhodný na nenasákavé povrchy, které lze omýt vodou.  Směs ionogenních a neionogenních tenzidů s regulovaným pH.

Čim uklízíme a nabízíme k dalšímu prodeji
Jde především o profesionální produkty které se dodávají v 5-10-25-50litrových nádobách
Koncentrovaný čistič na podlahy
Přípravek určený pro všechny typy pevných podlah včetně linolea, vinylu, PVC, laminátu, korku, umělého kamene, keramických materiálů, dřeva a dalších. Odstraňuje širokou škálu nečistot, nezanechává šmouhy a povrchu dodává lesk. Pro jeho koncentraci a velmi potlačenou pěnivost je vhodný zvláště k profesionálnímu úklidu a nakládání se silně znečištěnými povrchy. Prostředek je vhodný na nenasákavé povrchy, které lze omýt vodou. Směs ionogenních a neionogenních tenzidů s regulovaným pH.
Koncentrovaný čistič na průmyslové podlahy
Přípravek je určený pro všechny běžné materiály průmyslových podlah včetně litých epoxidových a polyuretanových, stěrkových, betonových a plastbetonových, antistatických atd. Tímto prostředkem se dobře čistí šmouhy po pneumatikách a úkapy provozních tekutin. Přípravek má sníženou pěnivost a jeho složení (směs ionogenních a neionogenních tenzidů) zohledňuje požadavky na lesk a různé typy zátěží. Obsahuje max. 1,9 % KOH (CAS 1310-58-3).
Koncentrovaný čistič na podlahy s antimikrobiální přísadou
Koncentrovaný vodou ředitelný tekutý čisticí prostředek na bázi ionogenních a neionogenních tenzidů s regulovaným pH. Pro jeho vysokou koncentraci a omezenou pěnivost je vhodný zvláště k běžnému úklidu prostorů jako jsou lékařské ordinace, čekárny, hrací koutky pro děti, prodejny potravin a školní zařízení. Dá se použít pro všechny typy pevných povrchů. Nevyžaduje oplach. Sanitační funkci umožňuje účinná látka – vodný roztok alkyl-dimetyl-benzyl-amonium chloridu. (Antimikrobiální přísadu lze přidat také do Koncentrovaného čističe na kancelářský nábytek či do Koncentrovaného čističe koberců a čalounění).
Koncentrovaný čistič koberců a čalounění
Razantní vodou ředitelný tekutý čistič na bázi anionaktivních a neionogenních tenzidů s regulovaným pH. Pro jeho koncentraci a velmi potlačenou pěnivost je vhodný zvláště k čištění zátěžových koberců extrakční metodou v profesionálním úklidu. Účinně odstraňuje skvrny a nepříjemné pachy. Je vhodný pro všechny syntetické materiály – polyamid, polyester, polypropylen a polyakryl.
Koncentrovaný čistič sanitární keramiky a koupelen
Přípravek vhodný pro všechny omyvatelné povrchy v koupelnách, umývárnách, šatnách a na toaletách. Odstraňuje skvrny, nečistoty od mýdla, rez, vodní kámen, vápenné, cementové a močové usazeniny. Eliminuje nepříjemný močový zápach. Je vhodný na chromované a nerezové předměty (koupelnové baterie a dřezy). Kyselý odmašťovací a čisticí tekutý koncentrát se sníženou pěnivostí na bázi ionogenních a neionogenních tenzidů. Obsahuje max. 8 % HCl (CAS 7647-01-0).
Koncentrovaný čistič oken
Přípravek je vhodný pro všechny skleněné a plastové povrchy, zrcadla, okna, skleněné tabule a stoly, monitory a displeje, lakovaný a plastový nábytek. Dobře leští, rychle schne, odstraňuje mastnoty a nezanechává šmouhy. Přípravek má sníženou pěnivost. Směs ionogenních a neionogenních tenzidů, izopropylalkoholu a demineralizované vody.
Koncentrovaný odstraňovač mastnot a sazí
Dobrý pomocník při hrubém úklidu, vhodný i pro zaschlou špínu a napečené nečistoty. Přípravek je vhodný do restauračních a hotelových kuchyní, do zařízení pro zpracování potravin a tam, kde jsou staré a silné vrstvy usazenin. Odstraní špínu ze sporáků, grilů, konvektomatů, digestoří, mikrovlnných trub, kávovarů, pracovních ploch, stolů, podlah i stěn. Výborně čistí krbová okna a zanesené průduchy. Razantní koncentrovaný přípravek se sníženou pěnivostí. Směs ionogenních a neionogenních tenzidů. Obsahuje max. 1,9 % KOH (CAS 1310-58-3). Přípravek určený k čištění povrchů v potravinářském a zpracovatelském průmyslu, které jsou ve styku s potravinami shodně se zásadami systému HACCP.
Doprava: podle dohody s odběratelem
Používané obaly: štosovatelné kanystry 5 a 10 litrů nebo dle dohody
Nevratné obaly jsou zpoplatněny na základě smlouvy s EKO-KOM č. EK-F05020065.


Při výrobě těchto přípravků je uplatněn systém řízení jakosti ISO
HDD - ME
Koncentrovaný odmašťovací a čisticí tekutý přípravek na mastnoty a zbytky barev (typické použití) na bázi ionogenních a neionogenních tenzidů, alkalických solí a vodou ředitelných rozpouštědel. Vhodný pro aplikace, kde je dobré využít kombinaci rozpouštědel a povrchově aktivních látek. Přípravek s regulovaným pH je určen pro strojní a ruční aplikace, především pro odborné úklidové firmy.
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one